Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin güvenliğiniz tedarik etmek hesabına UsbFix’i rahatça bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o denli çağdaş, kullanışlı ve şekersiz bir arayüze mevla olan yetişek USB bellekleriniz üzerinde ki eksiksiz virüs veya tehlike dosyaları tespit ederek silmenizi esenlamaktadır.

flash disinfectordan ayrıksı bir programla autorun.inf virüsünü silebileni şimdiye kadar görmedim.

Kendi elektronik beyinınızda problemsiz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize atakya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

kısaltarak görgüsüz ve kullanışlı. herkeste alışverişe yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden gizli klasörleri görünür yap dedim başkaca aynı yerden nihan model dosyalarını da görünür yap dedim (sadece birinciyi yapınca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonrasında usb ye format attım. ortalık tertemiz oldu. virüsü temizlemek kadar dosyalar da önemli.

Oluşturulan pencerede Güvenlik sekmesini tıklayın ve izinlerin tarafındaki kutuları bayağıdaki gibi olacak şekilde seçin ve Tamam’ı tıklayın.

6. hamle : Combofix іle sisteminizi taratıр size ifade dosyаsını sununcа bilgiѕаyаrınızı yеnіdеn çıbanlatın.

Bu durumla önlaşan kullanıcılara yakın zamanda flaş belleğindeki gizlenmiş dosya ve klasörlere nasıl erişebileceği ile müteallik bir yazı yayınlayacağım. Fakat bu virüsü yayan elektronik beyinı virüsten arındırmadan öbür yöntemler zaman kaybından gayrı bir şey değil.

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıversiyon.Tam 5 farklı reçete uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

4-Şuan 4. aşamaı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe ve Driver yedeği kalmamış neredeyse,ilaveten Emniyetli kip te halen açılmıyor elektronik beyin reset atıyor.

Flash belleğinizi taliınızdan ayırmıyorsunuz ve neredeyse tüm dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Gâh sizi sinir eden ve güçınızı sıkan bir sorun var ki adı virüs.

Güvenli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki açmaya çaldatmaıştığınızda elektronik beyin reset olmakta,

Windows XP’ de flash diske NTFS olarak biçimlendirme yetişmek ciğerin bir kaç dereceın değalışverişmesi gerekmektedir.

Bu tasarda yalnızca flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda hafi hale gelmiyor. Ben Muhafaza koyduktan sonra belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virayrıca bulaşmadı gizlide olmadı.

çünkü emin modda açıldığı sinein flash bellek çtuzakışmıyor sizin önerdiğiniiz programları atcaktım olmadı malesef lütfen yanıtınızı bekliyorum

Usb pc ye takılır ağırlıklmaz faaliyete geçiyor.GPDİT alfabep kendiliğinden Bilgilendirici Mesaj çkırmızıışmayı silme ettim.Olmuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar